• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Milí rodičia a žiaci,

oznamujeme, že slávnostné otvorenie nového šk.roka sa uskutoční 5.9.2022 (pondelok) o 8:00 hod. pred budovou školy, v prípade nepriaznivého počasia v jednotlivých triedach.

Žiaci si prinesú prezúvky a písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

TU: Tlacivo_o_bezpriznakovosti.pdf

V tento deň Školský klub ešte nebude v prevádzke.

Pokyny k stravovaniu a prihlasovaniu na obedy:

Školská jedáleň začína variť dňa 05. 09 2022. Na stravovanie dieťaťa je potrebné poslať vyplnený a rodičom, alebo zákonným zástupcom podpísaný zápisný lístok stravníka do 02.09.2022 / bez zápisného lístka nebude dieťa prihlásené na stravu/.

Deti v MŠ nepotrebujú zápisný lístok.

Na uplatnenie štátnej dotácie na stravu dieťaťa v materskej škole, ktoré bude v školskom roku 2022/2023 predškolák, musí rodič do 02.09 2022 predložiť schválený a podpísaný formulár na posúdenie príjmu a čestné vyhlásenie o neuplatnení nároku na daňový bonus.

Formular_na_posudenie_prijmu.pdf

Prihlaska_na_stravovanie_2022_2023_ZS_(2).rtf​​​​​​​​​​​​​​

• Nástup do MŠ

• ZŠ s MŠ Omšenie oznamuje, že prevádzka materskej školy začína v pondelok 05.09.2022

Prevádzka MŠ je v čase od 6.20 do 15.30 hod.

Budova MŠ je od 8.00 do 14.30 hod. z bezpečnostných dôvodov uzamknutá.

Čo si priniesť do materskej školy?

- Prezúvky ( NIE šľapky, crocsy- z bezpečnostného hľadiska )

- Pyžamo

-  Náhradné veci do skrinky ( spodné prádlo, ponožky, tričko, tepláky – podľa aktuálneho ročného obdobia..)

-  Hrebeň

-  Pohár (NIE plastový)

Všetky veci je potrebné mať PODPÍSANÉ. Ak veci nebudú podpísané, MŠ nepreberá zodpovednosť za prípadnú stratu či výmenu.

Pri nástupe na nutné priniesť  vypísané Tlačivo o bezpríznakovosti

TU: Tlacivo_o_bezpriznakovosti.pdf