• Slávnostné ukončenie školského roka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Slávnostné ukončenie školského roka.

Nadišiel deň, na ktorý sa tešia všetci školáci. 30. jún 2022. Skončil sa ďalší školský rok, rok 2021/2022. Po slávnostných príhovoroch p. riaditeľky PaedDr. Aleny Marčekovej a starostu obce Omšenie p. Mgr. Alojza Marčeka, si najšikovnejší žiaci prevzali diplomy a knižné odmeny za výborné vyučovacie výsledky a vzorné správanie, či vzornú dochádzku a reprezentáciu školy na súťažiach. Odmenení boli aj najaktívnejší čitatelia Obecnej knižnice Omšenie. Posledný príhovor predniesli  deviataci, ktorí sa rozlúčili so štúdiom na základnej škole a poďakovali vyučujúcim za ich prácu a pomoc pri ich ceste za vzdelaním. Malí prváci odovzdali svojím spolužiakom lízanky ako symbol rozlúčky so základnou školou. Po slávnostnom ceremoniáli žiaci vo svojich triedach od pani učiteliek a pána učiteľa dostali vysvedčenie ako výsledok za celoročné snaženie a rozišli sa na vytúžené prázdniny.